درباره ما

بسمه تعالی

 

بیمارستان میمنت نهادی از شرکت سهامی خاص گروه پزشکی و مرکز درمانی فرخنده است. هیات مدیره شرکت از سه نفر تشکیل شده است که هر 2 سال یک بار توسط  سهامداران انتخاب میشوند و از میان خود رئیس هیات مدیره و مدیر عامل را تعیین می نمایند. اعضاء هیات مدیره کنونی عبارتند از:

سرکار خانم بلقیس گلوریا میرسپاسی : رئیس هیات مدیره      

آقای دکتر محمد حسین میرسپاسی : مدیر عامل

آقای دکتر غلامرضا میرسپاسی :عضو هیات مدیره و رئیس بیمارستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ریاست بیمارستان :

آقای دکتر غلامرضا میرسپاسی، فرزند استاد دکتر عبدالحسین میرسپاسی موسس بیمارستان، ریاست بیمارستان میمنترا عهده دار می باشند. ایشان در سال 1325 در تهران متولد و پس از دریافت dr mirsepasi newدیپلم خود از دبیرستان البرز در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل و در سال 1352 دیپلم پزشکی خود را دریافت نمودند. سپس از سال 1352 تا سال 1354 به خدمت مقدس سربازی پرداختند و همان سال جهت ادامه تحصیل خود در رشته روانپزشکی به انستیتو روانپزشکی دانشگاه لندن وارد شدند و در سال 1358 به دریافت درجه تخصصی خود نائل آمدند. آقای دکتر غلامرضا میرسپاسی از سال 1358 لغایت 1382 عضو هیات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران بودند و در آن سال به افتخار بازنشتگی نائل آمدند. ایشان در سال 1375 به عنوان عضو هیات مدیره انجمن علمی روانپزشکان منسوب شدند و از سال 1386 لغایت 1389 به عنوان نایب رئیس و از سال 1389 لغایت 1392 به عنوان رئیس انجمن روانپزشکان فعالیت نمودند.

 مسئولین فنی بیمارستان : این گروهمتشکل از چهار نفر است که دارای اختیارات و مسئولیت های تعیین شده از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشند. مسئولین فنی کنونی عبارتند از:

آقای دکتر غلامرضا میرسپاسی : رئیس بیمارستان و مسئول فنی عصر

آقای دکتر انوشه سالیانی : مسئول فنی صبح و رابط مسئولین فنی

آقای دکتر کاظم گلچین : مسئول فنی شب

خانم دکتر عزت الملوک سیمحائی : مسئول فنی شب

مدیر داخلی بیمارستان: آقای مهندس مهران مهرپرور مسئول کلیه امور داخلی بیمارستان از قبیل تجهیزات، تاسیسات، خدمات و ....... می باشد. آقای مهندس مهرپرور با کوشش خستگی ناپذیر در بهبود کیفیت بیمارستان و رضایت بیماران خدمت می نمایند.

مدیر مالی بیمارستان : آقای علی رحمانی که از مردان مومن و متعهد می باشد اداره امور مالی و ریاست حسابداری را به عهده دارند و در مقابل مدیر عامل و هیات مدیره مسئول هستند.

    مدیر پرستاری :  آقای یعقوب فریدی به عنوان مترون بیمارستان همراه با کادر تحصیل کرده، مجرب، وظیفه شناس و متعهد در ارائه خدمات پرستاری به بیماران فعالیت دارند و و در همکاری با هیات مدیره در حفظ ارتقاء کیفیت همگانی بیمارستان خدمت مینمایند.

 

مدیر کارگزینی : کارگزینی بیمارستان میمنت به مدیریت آقای محمد اسماعیلیان از ارکان فعال بیمارستان میمنت است که در کسب رضایت همه کارکنان و جذب نیروهای تازه بسیار کوشاست. آقای اسماعیلیان پس از سالها تجربه به ما پیوست و همواره با اگاهی به امور و رعایت حقوق کارکنان با پیشنهادات سازنده خود با مدیر عامل همکاریهای ارزنده کرده است.

کمیته های بیمارستان :   کمیته های بیمارستان بر پایه ضوابط وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تشکیل شده است. اعضاء کمیته ها و وظایف آنها طبق آیین نامه های ابلاغ شده از جانب همان وزارت خانه انتخاب می شوند.

کمیته ها در طی سال چندین بار تشکیل جلسه داده و پیشنهادات خود را به مدیریت اجرایی بیمارستان ارائه می دهند. دبیر رابط کمیته ها آقای امین دائمی سرپرست قسمت بهبود کیفیت و اعتبار بخشی بیمارستان می باشد.

وی بعنوان رابط کمیته ها و با احاطه کامل به امور اعتبار بخشی و سنجه های مربوط به آنها از همکاران ارزنده تیم مدیریت است.

خدمات بیمارستان :

خدمات بستری:بیمارستان میمنت دارای 60 تخت است که به سه بخش برای بستری بیماران تقسیم شده است:

بخش یک : مخصوص زنان.

SAM 1295

بخش دو :   مخصوص مردان.

SAM 1249

 

بخش سه : این بخش برای بیمارانی که روان پریشی شدید و پرخاشگری دارند اختصاص یافته وبه دو قسمت زنانه و مردانه تقسیم شده است. بیماران این بخش در تمام مدت شبانه روز زیر نظر مستقیم کادر پرستاری آزموده و متهد قرار دارند. در این بخش اتاق امن با رعایت استانداردهای روز برای بیمارانی که می توانند بالقوه برای خود و دیگران خطرناک باشند احداث شده است لازم به ذکر است که تمام فضای یبمارستان جهت ایمنی بیماران با رعایت احترام به شان و مقام انها و کارکنان بااستفاده از دوریین های مدار بسته کنترل میشود.

SAM 1263

خدمات سرپائی:

بخشهای اورزانس و درمانگاه بیمارستان میمنت بسیار فعال میباشد و زیر نظر روانپزشکان همکار بیمارستان به بیماران سرپائی و مراجعین به این بخش ها خدمات ارزنده ارائه مینماید.

 

 

 

الکتروشوک:

بیمارستان میمنت مفتخر است که جناب آقای دکتر غلام حسین رازی با تخصص، تبحر و تجربه کم نظیر خود در درمان بیمارانی که از روان پریشی رنج میبرند و نیاز به الکتروشوک دارند بالغ بر چهل سال است ما همکاری می نمایند. اتاق الکتروشوک مجهـز به کلیه تجهیزات مورد نیـاز است و در جوار آن اتـاق مجهز دیگری قرار دارد که برای مراقبت از بیماران پس از درمان شک اختصاص یافته است. اینگونه بیماران پس از گذراندن چند ساعت در این واحد و یافتن هشیاری کامل به اتاقهای خود منتقل میشوند. از نظر کاربردی این واحد بعنوان "ریکاوری روم" عمل مینماید.

2

داروخانه بیمارستان:داروخانه بیمارستان تحت نظر آقای دکتر عبدالرضا زند حبیبی در تهیه داروها و وسایل یکبار مصرف مورد نیاز بیماران با رعایت کلیه آیین نامه ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش   پزشکی ارائه خدمت میکند.

 

 واحد کاردرمانی:

کار درمانی از واحد های بسیار ارزنده بیمارستان میمنت است. درمانگران ماهر، مهربان، خوشرو و کار ازموده علاوه بر خدمت به بیماران در اتاق کاردرمانی با انها در زمین های والیبال و بسکتبال بیمارستان به ورزش می پردازند و در فضای دلپذیر ان با نرمشهای بدنی سبک به شادی بیماران کمک می نمایند.

 

SAM 0843

علاوه بر واحدهای بالا بیمارستان دارای بخش های آزمایشگاه (با همکاری بیمارستان آزادی و آزمایشگاه آزادی) و الکتروانسفلوگرافی (EEG)